همکارها

 

 

 
 

تاريخچه مختصر انجمن صنايع افغانستان

انجمن صنايع افغانستان درسال 1381- از طرف يازده نفر از صنعتكاران درپارك صنعتي پلچرخي بنياد گذاشته شد كه به تدريج اكثر فابريكات پارك صنعتي پلچرخي وسپس از ساحات مختلف كابل وولايات افغانستان از جمله ولايت ننگرهار ، هرات ،مزار شريف ، قندهار ،بخصوص عضويت اين نهاد مدافع حقوق صنعتكاران را بدست آورده حمايت وهمكاري خويشرا اعلان نمودند .

براي بارنخست بعد از افتتاح واخذ جواز نمبر يك از وزارت محترم عدليه درهمان وقت در اولين مجمع عمومي انجمن صنايع افغانستان محترم احمد راتب پوپل رئيس شركت توليدي ذوب آهن افغان چين به حيث رئيس ومحترم حاجي عبدالجبار (صافي ) ومحترم حاجي معروف گل (ځدران) به حيث معاونين انجمن صنايع افغانستان انتخاب گرديدند .

  معلومات بیشتر

 

مزایای عضویت

 

انجمن صنایع افغانستان دارای شخصیت حکمی مستقل، غیر دولتی و غیر انتفاعی جامعه صنعتی افغانستان میباشد که در همکاری با سایر ارگان های ذیربط فعالیت داشته و در جهت رشد و انکشاف بخش صنایع در کل اقتصاد و سکتور خصوصی در سطح ملی و بین المللی تلاش می نماید تا فعالیت های ، صنعتی به شمول صنایع دستی را در ساحه مربوطه فعالیت خویش انسجام و هماهنگ نماید.

 
معلومات بیشتر
 

تجلیل روز جهانی کارگر در انجمن صنایع افغانستان

 

چارت هیت مدیره

 

چارت اداری هیت مدیره

     
 
     

بزرگ ساختن عکس  

 

بزرگ ساختن عکس

 
 
 

پیام رئیس

عبدالجبار صافی

اعضاء و  فعالين جامعه صنعت کاران سکتور خصوصي کشور:

اسلام عليکم و رحمت الله و برکاته؛

از آن جایکه دهه گذشته در افغانستان یک صفحه جدید تاریخی بوده و کشور عزیز ما افغانستان در هر عرصه رشد قابل دید داشته.

ولی متاسفانه صنایع افغانستان به آن منوال که لازم بود رشد نکرده که در این قسمت نقش دولت برازنده تلقی میگردد.

صنایع ملی یکی از زیر بنا های مهم یک کشور به شمار رفته ، بایست که توجه خاص در این قسمت صورت بگیرد، همین صنایع است که رشد اقتصادی به بار می آورد، زمینه وسیع برای اشتغال افزای به بار آورده ، معضله بیکاری را از بین میبرد.

معلومات بیشتر

 

تمویل کننده

Copyright - 2017 AIA (Afghanistan Industrial Association) Host and Designed By www.ncp.af